До весни у Львові встановлять контейнери для органічних відходів

До 1 березня у Львові розташовані біля житлових будинків сміттєві майданчики обладнають спеціальними контейнерами для збору харчових відходів.

Як уточнили у департаменті з питань поводження з відходами міськради, баки для органіки з'являться лише у Франківському районі обласного центру у межах ЛКП "Південне", передає Львівський портал

Відтак до 1 березня контейнери для харчових відходів встановлять на сміттєвих майданчиках біля 9 житлових будинків: на вул. В. Великого, 65, 79, 83-89, 85-А, 91, 113 і 117, а також на вул. Наукова, 54-А та Симоненка, 3.

До весни баки для органіки мають з’явитися і на міських майданчиках для збору великогабаритних і дрібних будівельних відходів, що на вул. Льва, 4-А і на вул. Жовківській, 18.

Органічні відходи збиратиме і возитиме до компостерів окремий сміттєвоз "Львівспецкомунтрансу". Передбачається, що станція компостування знаходитиметься поруч із майбутнім сміттєпереробним заводом на вулиці Пластовій, 13.

На купівлю двох компостерів, які вміщатимуть до 20 тонн відходів і на 90% зменшуватимуть неприємний запах, у бюджеті Львова передбачили понад 2,6 млн грн.


Пілотний проект зі збору харчових і садових відходів передбачає використання компосту на власні потреби міста, пояснюють у департаменті з питань поводження з відходами, додаючи, що рішення щодо реалізації добрива населенню може бути розглянуте після аналізу проекту.

Зазначимо, що баки для збору органіки до 1 березня встановлять не лише біля визначених будинків у Франківському районі, а й на міських майданчиках для збору великогабаритних і дрібних будівельних відходів, що на вул. Льва, 4-А і на вул. Жовківській, 18.

Коли саме в інших районах Львова з'являться окремі контейнери для органіки, поки невідомо, адже для цього потрібне окреме рішення мерії. Наразі біля будинків львів'ян є баки для роздільного збору скла, пластику, змішаних відходів, подекуди є ще облаштовані контейнери для паперу.

Наразі невідомо, коли встановлять окремі контейнери для органіки в інших районах Львова.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка