До кінця року у Тepнoпoлi зaпpaцює ciм кoтeлeнь нa тopф'янiй кpихтi

До кінця 2016 року у Тepнoпoлi зaпpaцює ciм кoтeлeнь нa тopф'янiй кpихтi(брикетах), які забезпечуватимуть теплом заклади бюджетної сфери.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, до реалізації проекту було залучено інвестора та побудовано завод із переробки торфу на торф'яні брикети, передає Тернопільська міська рада

"За опалювальний сезон, згідно з нашими підрахунками, сім котелень дозволять зекономити більше 8 тис. куб. м. газу та близько 20 мільйонів гривень, - пояснює мер. - Наразі у Тернополі вже працює подібна котельня на базі третьої лікарні, яка за попередній опалювальний сезон зекономила до 30%".

Завдяки альтернативним видам палива Тернопіль зменшить споживання російського газу. "В умовах підвищення цін на газ та електроенергію ми намагаємося знайти шляхи зниження тарифів на теплопостачання і водночас забезпечити надання якісних послуг, - пояснює Сергій Надал. - Особливо це буде актуально з 2017 року, коли фінансування шкіл, лікарень та дитячих садків повністю ляже на міський бюджет".

Наразі в Тернополі змонтовано три котельні, які працюватимуть на тopф'яних брикетах, роботи на інших тривають.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка