До кінця року McDonald's запустить сортування відходів у всіх ресторанах України

До кінця 2021 року McDonald's запустить сортування відходів у всіх ресторанах України.

Про розширення пілотної програми з роздільного збору сміття у залах американської мережі закладів швидкого харчування оголосило підприємство з іноземними інвестиціями "МакДональдз Юкрейн Лтд." (Київ), передає interfax.com.ua

На сьогодні мережа ресторанів компанії налічує 96 ресторанів у 20 містах.

"До 2025 року McDonald's глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів із відновлюваної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, поліетилен і пластик можуть піти на виготовлення пакетів для сміття, друге життя отримають після переробки й інші відходи", - повідомили у прес-службі.

McDonald's запустив пілотну програму сортування відходів у вересні 2020 року Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Київській області. У залах 16 ресторанів були встановлені спеціальні сортувальні станції для розділення відходів за типами. Відсортовані відходи відправлялися на вторинну переробку сировини. «За чотири місяці пілотної програми були відсортовані та передані на переробку понад 80 тонн упаковки, - зазначають у компанії. - Загалом до програми приєдналися понад 2,6 млн українців».

У вересні 2020 року компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперову упаковку, а у червні - пластикові стаканчики для холодних напоїв на целюлозні стакани, які піддаються переробці в Україні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка