До 2030 року США відмовляться від використання вугілля

До 2030 року енергетичні компанії США вимушено відмовляться від вугілля в умовах підвищення частки зеленої енергії у загальній генерації електрики для потреб населення.

Передбачається, що через десять років викопне паливо буде повністю виключене з американської енергосистеми, передає glavcom.ua

Цьому сприятиме зокрема запропонована Демократичною партією программа «Чиста електроенергія» передбачає субсидії на загальну суму $150 млрд підприємствам, які збільшать поставки екологічно чистої енергії для населення, як мінімум, на 4%. В іншому випадку компанія буде змушена платити штраф.

За даними торгової групи America's Power, що представляє інтереси вугільних компаній, підприємства, що надають комунальні послуги, вже відмовляються від викопного палива. Однак America's Power попереджає, що для такого різкого переходу буде потрібна велика кількість відновлюваної енергії, а її нестача може дестабілізувати енергосистему США.

Щоб задовольнити зростаючу потребу у «зеленій» енергії та завершити до наміченого терміну енергоперехід, США зосередилися на будівництві електростанцій, які використовують відновлювані джерела енергії. Вже у 2020 році частка екологічно чистої енергії досягла 80%. При цьому на вітряні станції припадало 42%, решта – на сонячні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка