До 2030 року Німеччина планує встановити мільйон зарядних станцій для електромобілів

До 2030 року у Німеччині мають намір встановити 1 мільйон зарядних станцій для електромобілів.

Таке завдання канцлер Федеративної республіки Німеччина Ангела Меркель озвучила 4 листопада на заводі Volkswagen у місті Цвікау, передає Укрінформ

"На першому етапі необхідно встановити близько 50 тис. публічних електрозарядок, щоб мати певний ступінь надійності, - заявила вона. - При цьому з 2025 року будівництво та експлуатація такої інфраструктури вже не потребуватиме субсидій".

За словами Ангели Меркель, у найближчі роки федеральний уряд вкладе рекордних 3,5 млрд євро у розширення інфраструктури для електрокарів.

«Ми визначили заходи із захисту клімату і очікуємо, що до 2030 року у нас буде від 7 до 10 мільйонів електромобілів і 1 мільйон станцій для їх зарядки, - поділилась прогнозами вона. – Виплати за покупку електромобіля «екологічного бонусу», у якому задіяні як федеральний уряд, так і виробники в рівних частинах, будуть продовжені з 2021 року для автомобілів з електричним, гібридним і привідним паливом, а згодом і для невеликих транспортних засобів ціною менше 40 тис. євро».

Уряд Німеччини також планує збільшити кількість електроавтубосів. «Німеччина прагне, щоб частка відновлюваних джерел енергії до 2030 року досягла позначки 65%, - наголосила Ангела Меркель. - При цьому машини мають бути не тільки екологічними, але й безпечними та комфортними».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка