До 2030 року Apple забезпечить нульовий вплив на клімат для кожного продукту

До 2030 року кожен продукт корпорації Apple повинен буде мати нульовий вплив на клімат.

Таке зобов’язання IT-гігант озвучив 21 липня, передає renen

«Корпорація стане вуглецево-нейтральною по всьому ланцюжку поставок до кінця десятиліття, включаючи всі iPhone, iPad і MacBook, що продаються по всьому світу, - зауважили в Apple, яка вже сьогодні є вуглецево-нейтральною у своїй глобальній корпоративній діяльності. - Для досягнення мети ми скоротимо викиди на 75% протягом наступних 10 років, одночасно розробляючи інноваційні рішення з видалення вуглецю, щоб компенсувати решту 25% вуглецевого сліду».

Apple ще у 2018 році оголосила, що її підрозділи по всьому світу на 100% забезпечуються електроенергією, що виробляється на основі відновлюваних джерел енергії. Йшлося про магазини, офіси, дата-центри, розташовані у 43 країнах, у тому числі у США, Великобританії, Китаї та Індії.

Сьогоднішнє зобов'язання Apple означає, що нульовий вуглецевий слід буде забезпечений з урахуванням всіх численних постачальників корпорації.

Кліматичні дії можуть стати основою для нової ери інновацій, створення робочих місць і довгострокового економічного зростання, зауважив генеральний директор Apple Тім Кук.

«У нас є можливість допомогти побудувати більш стійке майбутнє, і перехід до нульових викидів несе в собі величезний потенціал для створення робочих місць і економічного зростання в усьому світі, - впевнений він. – Інновації, що лежать в основі нашої екологічної подорожі, не тільки корисні для планети - вони допомогли нам зробити наші продукти більш енергоефективними і запустити нові джерела чистої енергії по всьому світу".

Apple опублікувала дорожню карту своєї трансформації, щоб допомогти іншим компаніям і галузям, які планують аналогічні кліматичні цілі.

План дій щодо зміни клімату Apple спрямований в першу чергу на скорочення викидів за рахунок інвестицій у підвищення екологічності продуктів, придатності до повторного використання, а також у підвищення енергоефективності своїх постачальників, допомагаючи їм переходити на відновлювану енергію та виробництво «зеленого» алюмінію.

Виробник iPhone заявляє, що більше 70 компаній-постачальників зобов'язуються використовувати на 100% відновлювану енергію у виробництві продукції для Apple, що еквівалентно 8 ГВт потужностей ВДЕ.

Корпорація також повідомляє, що інвестує в ліси та інші природні рішення по всьому світу з метою видалення вуглецю з атмосфери і компенсації власних викидів, а також запускає перший у своєму роді фонд вуглецевих рішень у партнерстві з Conservation International для інвестицій у відновлення і захист лісів і природних екосистем.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка