До 2026 року під Маріуполем побудують вітроелектростанцію потужністю 800 МВт

До 2026 року на території Нікольського та Мангушського районів Донецької області побудують вітроелектростанцію потужністю 800 МВт.

Про це йшлося на зустрічі голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленко з директором компанії "Вінд Фарм" Юрієм Жабським, передає mariupolnews.com.ua

Проект реалізує ТОВ "Вінд Фарм" чотирма чергами. Передбачається, що вітроенергетичні установки розмістяться на території Малоянісольської, Касьянівської, Тополинської, Бойської сільських рад та Микільської селищної ради, а також Бердянської, Комишуватської, Стародубівської сільських рад та Ялтинської, Мангушської селищних рад. Їх зведуть за межами населених пунктів.

До процесу мають намір залучити металургійні, машинобудівні та дорожні підприємства області, які допоможуть у виготовленні обладнання та облаштуванні під'їзних доріг.

Вироблену вітропарком електроенергію, в основному, споживатимуть громади місцевих населених пунктів і Маріуполь.

Обласна влада зацікавлена у проекті будівництва вітрового парку. "Керівники компанії розроблять покрокову дорожню карту реалізації проекту із зазначенням етапів, де знадобиться наша підтримка, - пояснив Павло Кириленко. - Розвиток альтернативної енергетики та надходження інвестицій для Донеччини вкрай важливі".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка