До 2025 року електромобілі коштуватимуть так само, як і авто, що працюють на бензині

Сьогодні електрокари та гібриди коштують дорожче, ніж авто на бензині, але це може змінитися в 2025 році, згідно з дослідженням Bloomberg New Energy Finance, передає FacePla.net.

Дослідження стверджує, що до 2025 року вартість батареї впаде настільки, що покупцям не доведеться платити більше, щоб купити електрифікований автомобіль.

2025 рік, звичайно ж ще далеко, але ціни на електромобілі вже знизилися і продовжують падати. У 2007 році ціна батареї була понад 1 000 $ за кіловат-годину, але в 2014 році ціна різко впала до 300 $ за кіловат-годину. Очікується, що до 2017 року ціна може впасти ще нижче і складе приблизно 230 $ за кіловат-годину.

«У найближчі кілька років перевага повної вартості володіння буде як і раніше лежати на звичайних автомобілях, і тому ми не очікуємо, що електромобілі перевищать 5% рубіж продажів легкових автомобілів на більшості ринків – за винятком тих місць, де на це можуть вплинути субсидії», – сказав Салім Морсі (Salim Morsy), старший аналітик і автор дослідження Bloomberg. – Тим не менш, ситуація зміниться докорінно і вартість автомобілів зрівняється в 2020-х роках».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка