До 2021 року ОАЕ інвестує в альтернативну енергетику 35 млрд доларів

Попри скорочення доходів від експорту нафти, Об'єднані Арабські Емірати не збираються знижувати інвестиції в диверсифікацію своїх джерел енергії. А міністр енергетики ОАЕ Сюхель аль-Мазруі навіть підкреслив, що в період до 2021 року Емірати планують інвестувати в ядерну енергетику, а також в сонячні і вітрові електростанції близько 35 млрд доларів, повідомляє ресурс Тeknoblog.ru.

В такий спосіб влада хоче знизити споживання імпортного газу.

Згідно з даними мережевого оператора Dolphin Energy, у вересні минулого року через газопровід, що йде від Катару, ОАЕ імпортували близько 56,6 млн кубометрів газу на день, що відповідало приблизно 30% потреб енергетичного сектору.

У той же самий час ОАЕ доволі швидкими темпами розвиває сонячну енергетику. Тут все частіше з’являються  цікаві проекти. 

Приміром, компанія DP World, один з найбільших світових портових операторів, планує знизити вуглецевий слід свого бізнесу шляхом встановлення в Дубаї найбільшої сонячної електростанції, яка розташується на дахах будинків.

А одна з найбільших у світі готельних мереж InterContinental Hotels Group через два роки планує відкрити в Дубаї готель, який буде повністю забезпечувати себе електрикою за рахунок сонячної енергії. У перспективі готель буде ділитися «зеленою» електрикою з усім кварталом, завдяки чому рахунки за світло в районі будуть на 25-30% дешевше, ніж у середньому в регіоні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка