До 15 квітня Apple хоче відмовитися від фірмових пакетів з пластику

Apple має намір відмовитися від пластику на користь екологічних матеріалів. У повідомленнях до своїх співробітників, надісланих 4 квітня, IT-гігант повідомив про намір відмовитися від пластикових пакетів в магазинах до 15 квітня. Замість них нові iPhones і iPads будуть продаватися в паперових пакетах, 80% яких буде виготовлено з перероблених матеріалів, передає Ecotechnica.

Однак в компанії не хочуть позбуватися тих упаковок, які залишилися в магазинах, тому працівники повинні використовувати запаси пластику, перш ніж перейдуть на більш корисні для навколишнього середовища матеріали.

Якщо у покупця є свій пакет, продавцям порадили не вмовляти його взяти новий.

«Коли клієнти купують продукт, запитайте, чи потрібен їм пакет. Вони можуть вирішити, що не потрібен. Заохотьте їх бути ще більш дружніми до природи», – йдеться в листі компанії.

Останнім часом Apple приділяє особливу увагу своїм «зеленим» ініціативам. При запуску нового продукту в березні компанія розхвалювала свою програму лісового господарства, а також використання відновлюваних джерел енергії.

У той же час Apple заявила, що її об’єкти у всьому світі на 93% забезпечуються ВДЕ. На презентації був присутній навіть робот на ім'я Ліам, який допомагає з утилізацією. Разом з тим, сьогодні більшість виробничих потужностей гіганта зосереджено в Китаї, де електроенергію в основному отримують з вугілля. Чи будуть зміни в упаковці прийняті у всіх магазинах компанії, в тому числі за кордоном, поки що керівництво Apple не уточнило.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка