Дніпропетровська влада створила сучасний сайт для популяризації енергозбереження

Дніпропетровська обласна  розробила спеціальний інтернет-ресурс, мета якого – у зручній та доступній формі допомагати жителям Дніпропетровщини впроваджувати енергозберігаючі заходи у власних оселях. Офіційна презентація та відкриття сайту відбулося 26 листопада. 

Тепер кожен охочий має можливість дізнатися про національні та регіональні програми з енергозбереження, знайти інформацію про технічну, юридичну і фінансову підтримку у цій сфері та про способи раціонального споживання енергоресурсів у побуті. 

Ознайомитися з новим веб-сайтом можна за посиланням: http://energy.oblrada.dp.ua

Сайт має досить легку та зручну навігацію, і розділений по таким розділам як: 

«Програми» - тут розміщена інформація по програмам з енергозбереження на різних рівнях: від міжнародних до програм домашніх господарств. Так, мешканці Дніпропетровщини вже зараз мають можливість взяти участь у одній з програм та отримати грант на реалізацію свого мікро-проекта з енергозбереження. 

«Реалізовані програми». В цьому розділі розміщена спеціальна інтерактивна карта, за допомогою якої можна знайти розташування багатоквартирних будинків, в яких вже були реалізовані проекти з енергоефективності та енергозбереження, а також ознайомитись з видами проведених робіт та обсягами фінансової допомоги на їх реалізацію. 

«Події» (показує останні новини по заходам, що мають відношення до «енерготеми» та відбулися у Дніпропетровську).

«Поради» - досить цікавий та корисний розділ, в якому кожен може знайти рекомендації по енергозбереженню у своїй оселі. 

«Бібліотека» включає в себе нормативну базу з енергозбереження, довідник комунальних та аварійних служб Дніпропетровська, каталог сучасних технологій та матеріалів, що дозволяють економити енергоресурси. 

«Про нас»

«Форум» (поки що не містить діалогів та обговорень). 

«Завдяки цьому Інтернет–порталу кожний бажаючий зможе отримати вичерпні відповіді на ключові питання: «що таке енергоефективність?», «які практичні результати вона приносить?», «що необхідно, щоб втілити їх у власному житті?» та «як стати учасником відповідних проектів?». Долучитися до цих проектів також буде можливо в режимі он-лайн. А це означає, що до справи енергозбереження невдовзі візьмуться тисячі мешканців нашої області», - зазначив під час презентації порталу голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Читайте також: Для пропагування енергозбереження у Польщі дозволяють бажаючим пожити в енергоощадному будинку

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка