Для житомирських медичних закладів купили два електромобілі Nissan Leaf

Нові електромобілі Nissan Leaf, які перевозитимуть медичних працівників та хворих, днями представили у Житомирі. Чиновники сподіваються, що електрокари економитимуть бюджетні кошти, повідомляє Times.Zt.

Найближчим часом депутати обласної ради мають визначити, хто саме їздитиме електромобілями, зараз їх тестують. Заряджатимуть їх завдяки сонячним електростанціям. Коштували дві автівки 1 млн. гривень.

«Ми проводимо технічні приготування і тестування даних автомобілів. Ми хочемо на практиці прорахувати економічний ефект від них. Техніка нова і ми маємо врахувати всі моменти, які можуть виникнути, якщо ми будемо закуповувати більше автомобілів», – пояснив заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук.

В майбутньому автопарк, який обслуговує комунальні медичні заклади обласної ради, планують оновлювати саме електромобілями.

«Ми плануємо ще закупити такі автомобілі, але не пасажирські, а технологічні, які зможуть обслуговувати як наші комунальні установи. Наразі ми шукаємо такі рішення від виробників, дивимося на пропозиції. Можливо, є компанії, які будуть реалізовувати свої ідеї або розробки. Ми б хотіли врахувати можливості лізингу автомобілів. Тому що в обласній раді немає коштів на придбання великої кількості автомобілів», ─ додав Вілівчук.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: