Для українських підприємців запустили конкурс з ефективного поводження з відходами

Українські підприємці можуть взяти участь у конкурсі проектів у сфері управління відходами під назвою – «Крок за кроком до кругової економіки: реалістичні концепції та бізнес-моделі для України у сфері переробки твердих відходів та вторинної сировини». Заявки приймають з червня по 31 липня цього року, однак цей строк планують продовжити. Оголосити переможців мають до 30 вересня.

Конкурс проводить компанія Veolia, що надає послуги з вивезення побутових відходів, сортування і реалізації вторинних ресурсів в Києві, Тернополі та в Чернівцях. Організатори конкурсу шукають проекти, а також підприємців та інженерів, які мають реальні ідеї, бізнес-концепції або послуги, що засновані на європейському досвіді і адаптують існуючі рішення до української реальності.

«Ми шукаємо реальні бізнес-моделі, конкретні проекти або місця для реалізації готових проектів. Ми НЕ шукаємо нові неперевірені технології або прототипи заводів або інсталяцій та інші експериментальні, наукові розробки», – заявляють у компанії.

На конкурс можна подавати такі проекти:

 • Проекти системних рішень в рамках розширеної відповідальності виробника (РВВ) (наприклад, концепції поводження з відходами електричного та електронного обладнання, батарейками, акумуляторами, люмінесцентними лампами, шинами і т.ін.)

 • Проекти нових санітарних полігонів з лініями для сортування біовідходів і вторинних ресурсів (регіональні центри поводження з відходами)

 • Різноманітні рішення в сфері поводження з вторинними ресурсами (підготовка і сортування, а також виготовлення матеріалів із вторресурсів: дерев'яні брикети, пелети, вироби з паперу та картону, пластика і т.ін.)

 • Проекти в області виробництва енергії (електрика та / або тепло) з відходів чи з альтернативного палива з відходів (РДФ) в Україні

 • Інші проекти ефективного поводження з побутовими відходами, що засновані на перевірених бізнес-моделях та технологіях і можуть бути реалізовані в Україні

На конкурс можна подавати проекти, що реалізуються в будь-яких регіонах України або на всій її території. Водночас, пріоритет буде наданий проектам, реалізація яких планується в містах/регіонах, де компанія Veolia вже має свої виробничі потужності: Київ, Тернопіль, Чернівці та відповідні області.

Учасниками можуть стати:

 • Підприємці, яким потрібен сильний партнер для реалізації проекту або його масштабування

 • Інженери та / або менеджери, яким потрібна експертна та/або фінансова підтримка для здійснення своїх проектів

 • Громадські активісти, які хочуть перетворити пілотний проект або ідею в стійку і реальну бізнес-модель і які хочуть працювати в подальшому в цьому проекті

Винагорода:

 1. Перше місце: 100 000 UAH та відвідування подібного бізнесу групи Veolia у Франції або Німеччині

 2. Друге місце: 60 000 UAH та безкоштовна консультація експертів групи Veolia (відеоконференція і письмова оцінка)

 3. Третє місце: 40 000 UAH та консультація експертів Veolia в Україні

Серед ключових критеріїв відбору – екологічність, актуальність, реалістичність, перспективність, економічна доцільність, ступінь готовності проекту, команда.

Детальніше про конкурс – https://cutt.ly/YyFwk0o

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка