Для найбільшого у світі італійського виробника пасти збудують "сонячну" вежу

Німецький аерокосмічний центр співпрацює з партнерами в Італії, щоб забезпечити італійського виробника макаронних виробів Barilla електрикою та теплом з відновлюваних джерел. Разом вони реалізують проект HiFlex – сонячну електростанцію для гнучких енергетичних систем, пише PV-magazine.

На Півдні Італії збудують систему для цілодобового енергозабезпечення виробника макаронних виробів Barilla.

Початковою точкою пілотної установки є сонячна вежа з приблизно 500 рухомими дзеркалами. Дзеркала концентрують сонячні промені у верхній частині вежі. Спеціальний приймач використовує сонячну енергію для нагрівання керамічних частинок розміром 1 міліметр до температури 1000 С.

Система може бути використана для забезпечення промислових процесів електрикою та теплом при різних рівнях температури. Також вона дозволяє стабілізувати електромережу та компенсувати коливання, накопичуючи енергію.

Сонячна вежа відрізняється від раніше відомих комерційних сонячних теплових електростанцій, які використовують розплавлену сіль як теплоносій. Натомість використовуються керамічні частинки. Вони витримують вищі температури, недорогі і не становлять загрози для навколишнього середовища.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: