Для кур'єрських служб Європи розробили електромобіль із запасом ходу 150 км

Французька компанія Renault розробила концепт вантажного електромобіля із запасом ходу 150 км для кур'єрських служб Європи.

Новий Renault EZ-FLEX автовиробник вирішив в рамках пілотної програми, яка буде тривати два роки, надати компаніям по доставці, а також меріям європейських міст та представникам бізнесу на тестування, передає itc.ua

Довжина концепту становить 3,86 метра, ширина — 1,65 метра, висота — 1,88 метра, що можна порівняти зі звичайним легковим автомобілем. При цьому в кузові Renault EZ-FLEX можна перевозити до 3 куб. м. вантажів, а 4,5-метровий радіус розвороту дозволяє забезпечити завидну маневреність на вузьких вуличках.

Екологічно чистий електромобіль EZ-FLEX зможе заїжджати у ті зони міст, куди обмежений доступ автомобілів з двигуном внутрішнього згорання. У середньому, автомобілі доставки проїжджають близько 50 км в день, при цьому концепт пропонує запас ходу до 150 км.

На додачу, вантажний електромобіль оснащений набором датчиків, які дозволяють віддалено аналізувати ефективність доставки на основі геолокаціі, пробігу, запасу ходу, швидкості, зупинок і т. д. Дані можуть транслюватися на сервера в реальному часі (актуально для бізнесу) або пересилати повний пакет даних раз на добу (для контролю).

Протягом двох років розробники планують зібрати достатньо даних для доопрацювання концепту до рівня серійної моделі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка