Для ініціатив місцевих громад виділено 23,8 млн.евро

Розпочалася реалізація третьої фази спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду (МРГ)». На цей проект необхідно звертати увагу місцевим громадам та органам самоврядування. Завдяки участі в проектах можна досягнути вирішення частини питань, котрі стоять перед мешканцями міст та сіл і адміністраціями відповідних територій.

Дії проекту розраховані на наступне:

- покращити здібності громади і влади в сфері організації узгоджених дій для запровадження сталих місцевих ініціатив; 

- ознайомити з методологією досягнення сталого розвитку, чим можуть скористатися асоціації співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ), члени громади, організації громад (ОГ);

- покращити основні комунальні послуги та запровадити діяльність для підвищення доходу мешканців;

- створити нові робочі місця в сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах;

- провести кампанії з підвищення обізнаності громадськості у сфері енергоефективності;

- запровадити інноваційну практику та інструменти муніципального управління. 

В Черкаській області підписано тристоронню Угоду про співпрацю між Черкаською обласною державною адміністрацією, Черкаською обласною радою та ПРООН. На наступні чотири роки на конкурсній основі буде відібрано вісім районів області на участь у проекті. Основні сфери діяльності громад: охорона здоров’я, навколишнє середовище, житловий сектор, інноваційне врядування, економічний розвиток та енергоефективність. 
 
В Миколаєві підписали Угоду про відкриття третьої фази проекту голова Миколаївської облради, голова облдержадміністрації та старший менеджер програми від ООН. З 2008 року в області вже реалізовано 111 мікропроектів, котрі підтримували економічні ініціативи мешканців. Реалізовано проекти із заміни вікон, термосанації та перехід на альтернативні види енергії.

Представлено Третю фазу спільного проекту ЄС/ПРООН і у Херсонській області.


Даний проект працює в усіх областях України, відбір місцевих громад відбувається шляхом відкритого конкурсу. Загальний бюджет становитиме 23,8 млн.евро наданий ЄС та ПРООН

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка