Для Нью-Йорка розробили автономний хмарочос на сонячній та геотермальній енергії

Для Нью-Йорка створили концептуальний хмарочос, який буде повністю автономним і самодостатнім завдяки сонячним панелям та геотермальним .

Проект Skylines розробила студія італійського архітектора П'єро Ліссоні, передає newsmir

Хмарочос висотою 130 метрів сам себе забезпечує необхідною енергією завдяки сонячним панелям і теплонасосам, а також використовує систему очищення дощової води. На даху будівлі можна вирощувати овочі та фрукти.


Фасад зроблений зі сталевих труб, які дають можливість облаштувати підвісні садові майданчики навколо заскленої будівлі. «З часом ці майданчики будуть покриті деревами і чагарниками, щоб створити вертикальний міський ліс», - кажуть розробники.У самодостатньому хмарочосі буде знаходитися дитячий садок, школа, спортивні споруди і навіть лікарня. Крім житлових приміщень, на нижніх поверхах будуть знаходиться навчальні заклади - від дитячого садка до університету, а також театри і кінотеатри.

Ідея створення такого хмарочоса виникла ще до пандемії, але сьогодні стала особливо актуальною.


«Коронавірус змусив нас замислитися над тим, наскільки ми слабкі в умовах пандемії, коли вся планета фактично закрилася на три місяці», - розповів один з розробників.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка