Для Києва закупили електромобілі для прибирання

У Києві з’явилася нова сучасна екологічна техніка для прибирання міських парків. Комунальні служби протестували електричні вакуумні пилососи Tenax Elektra, дизельні вакуумні пилососи RCM Patrol й дизельні газонокосарки Grillo.

Як передає Хмарочос, генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний представив дев’ять із 157 одиниць придбаної техніки:

«Серед них – перший в Україні вантажний електромобіль ALKE ATX 230 для прибирання парків із запасом ходу понад 130 км (аналогічні за характеристиками бензинові авто за рік споживають пального на понад 550 000 грн); вакуумно-підмітальну машину RCM Patrol (компактно працює в радіусі 2,35 м, збирає до 1000 кг сміття, підйомна передня заслінка збирає сміття великого розміру); трактор-газонокосарку VIKING MT 6127 ZL – це унікальна сучасна газонокосарка з висотою скошення від 30 см до 110 см».

Також нещодавно КО «Київзеленбуд» презентував «Екологічний атлас міста Києва». Його створили з метою аналізу сучасного екологічного стану в столиці, визначення шляхів раціонального вирішення екологічних проблем міста та формування системи екологічного інформування населення. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка