Для Азії та США розробили карту тропічних циклонів для безпечного проектування морських вітропарків

Для Азіатсько-Тихоокеанського регіону і Сполучених Штатів Америки розробили карту тропічних циклонів для безпечного проектування морських вітроелектростанцій.

Про це йдеться у новій технічній записці(TN), яку опублікував DNV, незалежний експерт з енергетики та постачальник гарантій, передає world-energy.org

У документі сформовані принципи визначення екстремальних швидкостей вітру викликаних тропічними циклонами на можливих ділянках будівництва морських вітроелектростанцій.

Технічна записка про вітрові електростанції та тропічні циклони опублікована після великого галузевого співробітництва, спрямованого на підвищення прозорості та зниження невизначеності при проектуванні вітроелектростанцій на ринках офшорної вітроенергетики, що розвиваються, таких як Тайвань, Японія, Корея та США.

«У останньому звіті DNV про перспективи енергетичного переходу (ETO) ми прогнозуємо, що частка офшорного вітру у загальному обсязі виробництва вітрової електроенергії зросте до 40% у 2050 році, - говорить Кім Сандгаард-Мерк, виконавчий віце-президент DNV з сертифікації поновлюваних джерел енергії. - Недавні події, такі як ураган Іда, доводять, що вітроелектростанції необхідно проектувати з урахуванням цих екстремальних місцевих умов навколишнього середовища, щоб підтримати плани з розробки багатомегаватних морських вітрових проектів».

Для розвитку морського вітру в усьому світі необхідність отримання надійних екстремальних швидкостей вітру стала нагальною, впевнений Маркус Клозе, керівник відділу сталевих конструкцій DNV. "Відсутність стандартизованих підходів у поєднанні з невеликим досвідом у галузі призводить до високої невизначеності при екстремальних швидкостях вітру на місці, - пояснює він. - Це суттєво впливає на надійність та економічну доцільність проектів вітроелектростанцій».

Всі зацікавлені сторони галузі, що діють на ринках Азіатсько-Тихоокеанського регіону і США, отримають вигоду від рекомендацій, які ми даємо в нашій TN, оскільки це допоможе мінімізувати ризики витрат, гарантій та відповідальності в проектах вітроелектростанцій".

Проект TN"Екстремальні швидкості вітру через тропічні циклони для вітроелектростанцій" є результатом глобальних спільних зусиль більш ніж 20 лідерів вітроенергетики, включаючи виробників обладнання, розробників проектів, дизайнерів та експертів з Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Європи та Північної Америки. Всього за 18 місяців роботи спільний Галузевий проект ACE (вирішення проблем, пов'язаних з циклонами і землетрусами, для вітроелектростанцій) зміг зібрати достатньо досвіду від міжгалузевих гравців, щоб узгодити принципи проектування вітроелектростанцій з урахуванням цих екстремальних умов навколишнього середовища.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка