Дізнайтесь яка сума цього року виділена на капремонт вашого будинку

Два варіанти ефекту від використання дистанційних способів спілкування можна досягнути під час отримання адміністративних послуг. Економиться час на добирання до адміністрацій, котрі приймають запити, а потім видають документи та довідки.  Відсутність прямого контакту мешканця з чиновником зменшує корупційну складову.
Існує Асоціація «Міста електронного врядування України», котра проводить моніторинг електронних сервісів при наданні адміністративних послуг.

Послуги, котрі надаються із застосуванням електронних засобів доступу, стають доступними та прозорими. Це є запорукою успіху в боротьбі із корупцією і розширює сервісні можливості для громадян.  
Електронні послуги стали реальністю в деяких містах, де використовуються впродовж чотирьох років. Користувачі звертаються до цих систем попри високі показники відсутності вільного доступу до Інтернету, попри недовіру до Інтернету, попри невеликі бюджети, що витрачені на створення та впровадження систем. 

Читайте також: Україні потрібен не інший постачальник газу, а зміна власної свідомості

Цікавий електронний сервіс створено в Києві. Кожен киянин може переглянути перелік будинків, в котрих в 2014 році буде проводитися капітальний ремонт. Цього року заплановані ремонти дахів, фасадів, будинкових  мереж і сходових кліток. Загальна вартість робіт складає 30 млн грн. За допомогою сервісу можна отримати дані про балансоотримувача, тип робіт та їхню орієнтовну вартість. Завдяки такому сервісу, використання комунальних коштів попало під нагляд мешканців Києва. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка