Deutsche Bank зупиняє фінансування нових нафтогазових проектів

Deutsche Bank зупиняє фінансування проектів з видобутку викопного палива.

Нова політика банку передбачає встановлення суворих рамок для діяльності бізнес-підрозділів, пов'язаних з вугіллям, нафтою і газом, передає kosatka

«Більше не фінансуватимемо нові нафтогазові проекти в арктичному регіоні або нові проекти нафтоносних пісків, - заявляють у Deutsche Bank. – Також не будемо підтримувати нафтогазові проекти, в яких використовується гідророзрив пласта у країнах з дефіцитними запасами води».

На додачу, до кінця року банк зобов’язався переглянути існуючу діяльність у нафтогазовому секторі.

Згідно з новою політикою, Deutsche Bank не фінансуватиме будівництво нових вугільних електростанцій і завершить свою глобальну діяльність з видобутку вугілля не пізніше 2025 року для сприяння переходу до стійкої економіки.

"Наша нова політика використання викопного палива встановлює нам суворі рамки для нашої діяльності в нафтогазовій та вугільній галузях, – йдеться в заяві генерального директора Deutsche Bank Крістіана Шьюінга, який також очолює Раду зі сталого розвитку Deutsche Bank. - Нова політика Deutsche Bank допоможе виконати колективну прихильність фінансового сектора Німеччини до кліматичних дій».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: