Десятий за населенням штат США зобов’язався повністю перейти на відновлювані джерела енергії

Американський штат Мічиган зобов’язався сформувати енергобаланс тільки на основі ресурсів з нульовим рівнем викидів СО2 до 2050 року.

Відповідний наказ підписала губернатор десятого за населенням штат США, передає ruscable

В якості проміжної мети визначено доведення частки ВДЕ-генерації до 35% до 2025 року.

Для штатів Середнього Заходу плани Мічигану на поточний момент є найамбітнішими, і для їх виконання галузевий регулятор (Michigan Public Service Commission, PSC) повинен буде здійснювати додатковий контроль виконання довгострокових планів розвитку та інвестиційних програм (Integrated Resource Plan, IRPs) енергокомпаніями, зайнятими у сфері енергопостачання населення. У першу чергу це торкнеться двох найбільших енергозбутових компаній-DTE Energy і Consumers Energy, які вже оголосили про плани щодо досягнення нульових викидів СО2 генеруючими активами до 2050 і 2040 рр. відповідно.

За даними американського інформаційного агентства з енергетики (Energy Information Administration, EIA), на кінець 2018 року перше місце у структурі генерації Мічигану займали електростанції, які працюють на вугіллі (≈40%) і природному газі (≈23%). При цьому природний газ для електростанцій в основному закуповується у сусідніх штатів Огайо, Індіани і Вісконсіна, хоча у Мічигані є і власні газові родовища.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка