Держекоінспекція отримала тимчасового керівника

Виконувачем обов'язків голови Державної екологічної інспекції(ДЕІ) тимчасово призначили Дмитра Зарубу.

Відповідне розпорядження № 1404-р від 4 листопада опубліковано на порталі Кабміну, передає ecopolitic.com.ua

"Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови Державної екологічної інспекції України, виконання обов'язків голови Державної екологічної інспекції України на першого заступника голови зазначеної Інспекції Зарубу Дмитра Васильовича", – йдеться в документі.

Кабмін призначив Дмитра Зарубу першим заступником голови ДЕІ 17 лютого 2021 року.

Дмитро Заруба народився 17 листопада 1975 року. За фахом – історик і фінансист. Закінчив історичний факультет Дніпропетровського державного університету й Західнодонбаський інститут економіки й управління. У 1997-1988 роках працював помічником голови комісії Верховної Ради з питань приватизації. У 1998-2002 роках – позаштатний консультант комітетів ВР, помічник народних депутатів. У 2003-2007 роках – засновник молодіжного хостел-руху в Україні, а також президент Всеукраїнської молодіжної хостел-асоціації. Також із 2006 року очолював громадську організацію "Асоціація малих готелів та апартаментів України".

30 липня 2010 року розпорядженням Кабінету міністрів України Зарубу призначили заступником голови Державної служби туризму і курортів України Міністерства культури та туризму України. Із 30 січня 2012 року по 3 жовтня 2014 року працював на посаді директора Національного музею народної архітектури та побуту України "Пирогово" у Києві. До цього Заруба обіймав посади першого заступника директора КП"Київський центр розвитку міського середовища", до 2 липня 2019 року був першим заступником директора КП"Київзеленбуду".

Дмитро Заруба є кінцевим бенефіціаром ПП"Фонд гуманітарних стратегій".

3 листопада Кабінет міністрів звільнив Андрія Мальованого з посади голови Держекоінспекції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка