Держбюджетом у 2015 р. передбачено 500 млн. грн на заміщення газу альтернативним паливом

Уряд розраховує суттєво підвищити рівень використання альтернативного палива за рахунок механізму тарифного стимулювання. 

В 2015 році з державного бюджету буде виділено 500 мільйонів гривень в рамках урядової програми забезпечення енергонезалежності нашої держави. Таке повідомлення оприлюднило Управління зв’язків з громадськістю Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Заміщення російського газу буде відбуватися за рахунок задіяння механізму тарифного стимулювання, який сприятиме переходу виробників енергії на альтернативне паливо. Півмільярда гривень – це державна компенсація різниці в тарифах на виробництво теплової енергії з альтернативних джерел і тарифах на енергію, вироблену з імпортного газу. Таким чином, впровадження фінансової компенсації з держбюджету створює об’єктивні умови для заохочення підприємств як державної, так і приватної форм власності до встановлення теплогенеруючих пристроїв на альтернативному паливі. 

Як зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, цей крок приніс реальні практичні результати: «Фактично немає жодної області, жодного міста, де б уже не спостерігалася позитивна динаміка встановлення котелень вітчизняних виробників, які виробляють тепло на альтернативних видах палива». Окрім того, впровадження тарифного стимулювання дозволило вітчизняним виробникам теплової енергії мати можливість зайти у такий сегмент енергетичного ринку, як населення і бюджетні установи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка