Держагенство лісових ресурсів розробило мобільний додаток для перевірки легальності придбаної ялинки

Державне агентство лісових ресурсів України розробило мобільний додаток для перевірки легальності придбаної ялинки.

Розробка дозволяє ознайомитися з походженням обраної ялинки безпосередньо на точці продажу, передає Національний Промисловий Портал.

Для цього необхідно у мобільний додаток на телефоні ввести номер з етикетки або бірки, яка прикріплена до ялинки. Індивідуальний номер і відповідний йому штрих-код заноситься в єдину систему електронного обліку деревини.

Легальність ялинки також можна перевірити на сайті ukrforest.com. Відсутність будь-якої інформації може свідчити про сумнівне походження ялинки.

Нелегальні безконтрольні рубки хвойних у період новорічних свят завдають істотної шкоди природі. Щороку Держлісагентство проводить спеціальні заходи для забезпечення населення новорічними ялинками. Зокрема, на площі 5 тис. га створені спеціальні плантації новорічних ялинок, де росте 18 млн штук хвойних дерев різних порід у віці від 1 до 10 років.

Крім того, щорічно в грудні проводяться так звані «рубки догляду» в загущених молодняках, де без шкоди для лісу можна відібрати ще близько 1 млн новорічних ялинок. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: