Датчани хочуть інвестувати у «сонячний» парк на ЧАЕС

У зоні відчуження планують реалізувати проект будівництва парку сонячних електростанцій потужністю не менш ніж 100 мегават. Днями це питання обговорював Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час зустрічі з представниками міжнародного консорціуму представленого компанією «Мідас Консалтинг».

Як інформує Міністерство екології та природних ресурсів України, на законодавчому рівні вже врегульовано всі питання щодо правового режиму території. У зоні відчуження є великі площі незадіяних земельних ділянок, де можна розмістити сонячні електростанції.

«Потік інвестицій у будівництво сонячних електростанцій відкриє чергову сторінку в історії розвитку відновлювальної енергетики в Україні», - зазначив Остап Семерак.Взяти участь у будівництві «сонячного» парку на ЧАЕС вирішила датська компанія NPP. Її директор Есбен Крістенсен висловив сподівання на успішну реалізацію проекту:

«Ми вважаємо цей проект достатньо цікавим і перспективним не тільки через всебічну його підтримку з боку Уряду України, його масштаб та інвестиційну привабливість, але й тому, що цей проект істотно впливає на галузь відновлювальної енергетики і стане позитивним сигналом для інвесторів в усьому світі. Також істотним мотивом для нас є соціальний аспект реабілітації зони відчуження».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка