Данська компанія використовуватиме біопластик для упаковки ліків

Фармацевтична компанія Natupharma (Данія) подала заявку на отримання патенту на технологію виготовлення пластику, що здатен повністю розкладатися за 10 років. Матеріал придатний для повторної переробки, тому отримав назву «зелений пластик». Його планують використовувати для упаковки лікарських засобів, передає ITmed.

Дані про дослідження данської компанії опублікували в авторитетному European pharmaceutical review. Для створення упаковки, що повністю розкладається, вчені використовували спеціальну добавку, об'єднавши її з цукровою тростиною. В результаті вийшов матеріал, який розкладається за десятиліття.

За своєю міцністю «зелений пластик» не поступається тому, який отримують після переробки нафти. Відзначається, що добавка в даний матеріал покращує його розчинність, не змінюючи при цьому його фізичних властивостей. В основі розробки лежать мікроби, які виділяють кислоти і споживають цей вид пластику. Все це дає можливість переробляти «зелений пластик» в біомасу, воду і газ. І якщо звичайний пластик розкладається кілька сотень років, то цей – близько 10-ти років. Після того, як компанія Natupharma отримає патент на технологію виробництва «зеленого пластика», ліки в такій упаковці надійдуть на ринок.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка