Данія запускає проект з будівництва штучного острова для встановлення 10-гігаватного вітропарку

Біля узбережжя Данії проведуть геофізичні дослідження морського дна у місці будівництва штучного енергетичного острова у Північному морі для будівництва вітропарку потужністю 10 ГВт.

Для вищезазначених робіт датський системний оператор Energinet уклав контракти з голландською компанією Fugro і шведською компанією MMT, передає globaltransmission.info

Дослідження морського дна у місці зведення енергетичного острова будуть проводитися у два етапи – з травня по листопад 2021 року, а потім продовжаться у лютому-березні 2022 року. На першому етапі будуть проводитися геофізичні дослідження, включаючи відбір проб і вивчення морського дна на глибині не менше 100 м. На другому етапі буде проведена магнітометрична зйомка морського дна на предмет пошуку боєприпасів (в основному бомб і мін часів Другої світової війни).

Результати геофізичних досліджень морського дна послужать основою для прийняття рішень з будівництва фундаментів для вітрових турбін і прокладці підводних кабелів у Північному морі, що зв'язують енергетичний острів з наземною електричною мережею, рекомендації по яких будуть представлені данською інженерно-консультаційною компанією Rambøll.

Проект спорудження штучного енергетичного острова, який планується побудувати у 80 км від узбережжя півострова Ютландія, реалізується державно-приватним партнерством, значна частка в якому належить місцевому уряду.

Будівництво енергетичного острова вартістю $34 млрд планується почати у 2026-2028 роках, а перші вітрові турбіни Energinet розраховує підключити до національної енергосистеми у 2031 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка