Данія вкладе у перехід на електромобілі $407 млн

Данія витратить на нові стимули для переходу на електромобілі $407 млн.

Про це йдеться у затвердженому парламентом тимчасовому плані з декарбонізації транспортного сектора, передає hightech.plus

За підрахунками чиновників, додаткові стимули збільшать кількість електричних автомобілів з нинішніх 20 тис. до 775 тис. до кінця десятиліття. При цьому уряд не обмежує себе одним планом - у 2025 році стратегія буде переглянута і розширена, якщо перший пакет заходів себе виправдає.

Згідно з новим документом, податки та утилізаційні збори на старі автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння будуть поступово збільшуватися. А податки на новий бензиновий транспорт залежатимуть від того, скільки викидів вуглекислого газу вони створюють. Ця система замінить традиційний транспортний податок, який зараз визначається за кількістю кінських сил і витратою палива.

«У найближчі роки вартість електромобіля значно знизиться, тому реформа законодавства не позначиться на економіці країни, - пояснив Мортен Боедсков, міністр податкової служби Данії. - Крім того, держава забезпечить додаткові стимули для покупців першого авто з електричним двигуном і підтримає створення інфраструктури зарядних станцій».

Повна реалізація плану скоротить національні викиди CO2 на 70% — більш ніж на 2 млн тонн до 2030 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка