Данія погодилась надавати Україні безвідсоткові кредити для відновлюваної енергетики

Данія надаватиме Україні безвідсоткові позики для фінансування проектів у сферах відновлюваної енергетики та енергоефективності, водопостачання та очищення стічних вод.

Про це йдеться у програмі Danida Business Finance, щодо реалізації якої між урядом України та урядом Королівства Данія була підписана, а 16 червня ратифікована Верховною Радою відповідна угода, передає unian

"Допомога надається країнам, що розвиваються для фінансування проектів у сферах відновлюваної енергетики та енергоефективності; води та стічних вод, - сказано у пояснювальній записці. - Фінансування відбувається шляхом надання комерційним банком або фінансовою установою з представництвом у Королівстві Данія позик Уряду України або українським суб'єктам господарювання під державні гарантії».

DBF пом'якшить умови кредиту шляхом надання допомоги, яка передбачає субсидію у вигляді процентних виплат на весь період кредитування, експортну кредитну премію і банківську маржу.

З урахуванням допомоги DBF позики будуть безвідсотковими, а термін їх погашення складе до 10 років. Вони також можуть покривати до 100% вартості проекту.

За прийняття відповідного законопроекту (No 0039) проголосували 334 народних депутати при необхідному мінімумі в 226 голосів.

У березні минулого року міністр фінансів України Оксана Маркарова і посол Королівства Данія в нашій країні Рубен Медсен підписали рамкову угоду між урядами країн про умови і процедури реалізації програми Danida Business Finance (DBF) в Україні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка