Daimler тестує еко-пластик для автівок від ізраїльського стартапу

Німецький автомобільний концерн Daimler AG проведе випробування термопластичного матеріалу, який розробила ізраїльська компанія UBQ Materials. Матеріал є екологічнішим, ніж звичайний пластик, адже створений з побутових відходів, пише Nocamels.com.

Ізраїльська компанія розробила інноваційний, запатентований процес перетворення несортованих побутових відходів на стійкий, повністю рециркульований термопластичний замінник.

2.jpg

Концерн, який виробляє автомобілі марки Mercedes, планує використовувати цей матеріал для виготовлення автомобільних запчастин. Якщо все пройде успішно, Daimler AG стануть партнерами ізраїльської компанії.

Матеріал, який розроблений в Ізраїлі, назвали найбільш кліматично сприятливим на планеті. За даними UBQ Materials, кожна тонна виробленої продукції скорочує викиди вуглецю, які потрібно було б переробити 540 деревам. Еко-матеріал може використовуватися для виробництва кошиків для покупок, труб, сміттєвих баків та автомобільних запчастин тощо.

UBQ працює на заводі на півдні Ізраїлю, де щороку переробляють близько 7000 тонн сміття. Компанія планує відкрити повномасштабний об'єкт у США пізніше цього року та сподівається відкрити виробництва в Європі та Азії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка