Daimler почав поставки електровантажівок із запасом ходу 400 км

Freightliner, бренд Daimler Trucks у Північній Америці, оголосив про створення перших двох електровантажівок eCascadia, які почнуть постачати покупцям, пише Electrek.

Daimler, один з найбільших світових виробників вантажних автомобілів, відчуває тиск з боку електровантажівки від Tesla. Щоб конкурувати з Tesla Semi, німецький виробник оголосив про запуск власної групи електричних вантажних автомобілів з представленням електричної версії Cascadia. Проте eCascadia має менший запас ходу порівняно з Tesla Semi: 250 миль (400 км) проти заявлених 500 миль (800 км). Tesla планує випустити електровантажівку Semi у виробництво в кінці 2020 року, у свою чергу Daimler оголосив, що «побудував перші два акумуляторно-електричні батареї Freightliner eCascadias для клієнтів у своєму науково-дослідному центрі в Портленді».

Під час запуску Freightliner eCascadia компанія описала її як вантажівку класу 8 з дальністю до 250 миль, що заряджається до 80% за 90 хвилин. Перші дві компанії, які отримають eCascadia – Penske Leasing Reading, Пенсильванія та NFI з Камдена, Нью-Джерсі. Повномасштабне виробництво електровантажівок стартуватиме в 2021 році.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка