ДТЕК починає інвестувати у сонячну енергетику – спочатку СЕС потужністю 10 МВт

Енергетичний гігант ДТЕК має намір інвестувати у будівництво сонячних електростанцій.

Як зазначив генеральний директор компанії Максим Тимченко, пілотним проектом стане зведення сонячної станції встановленою потужністю 10 МВт у Херсонській області, передає Інтерфакс-Україна

"Невеликий пілот на 10 МВт - ми хочемо спробувати, - розповів він. - При наявності фінансування ми будемо розширювати СЕС - це наші інвестиції в майбутнє, у нову генерацію".

За словами Максима Тимченко, ДТЕК також має намір розширювати портфель вітрової генерації.

«Сьогодні ми активно ведемо переговори з General Electric щодо будівництва нового вітропарку на 200 МВт - Приморської ВЕС - до 2020 року, - розповів гендиректор ДТЕК. - Якщо ми зможемо сформувати пул банків, які не побояться інвестувати в Україну, і домовитися з GE, то розвиток вітрової генерації прискориться".

Максим Тимченко заявив, що компанія розглядає можливість будівництва до 1 ГВт потужностей "зеленої" генерації у найближчі п'ять років.

У 2015 році частка ДТЕК на ринку відновлюваної енергетики України склала 13%. Наразі компанія у Запорізькій області має одну з найбільших ВЕС Східної та Центральної Європи - Ботієвську вітряну електростанцію (ВЕС) потужністю 200 МВт.

Портфель "ДТЕК ВДЕ" також включає проекти будівництва інших вітроенергетичних об'єктів на різних стадіях опрацювання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка