DAF поставила свою першу повністю електричну вантажівку

DAF Trucks поставила свою першу повністю електричну вантажівку для мережі супермаркетів Jumbo. Модель CF Electric була розроблена в рамках спільного проекту DAF і VDL та буде використовуватися компанією Jumbo для роботи супермаркетів на півдні Нідерландів, повідомляє AUTO-Consulting.

«Транспортний сектор очікує серйозна трансформація, - каже президент DAF Trucks Гаррі Волтерс. – Електричні вантажівки вже готові до того, щоб стати основним засобом міських вантажоперевезень. Не сьогодні і не в наступному році, але безумовно в найближчому майбутньому. Я особливо пишаюся тим, що ми починаємо масштабний проект тестування електричних вантажівок в реальних дорожніх умовах в рамках співпраці DAF з VDL і Jumbo. Це дозволить нам накопичити корисні дані і досвід, цінні з точки зору розвитку технологій і експлуатації. Згодом ми зможемо використовувати отримані результати, щоб створити ідеальну модель для серійного виробництва, що повністю відповідає вимогам майбутнього».

Генеральний директор Jumbo Фрітс ван Ерду зазначив, що кінцева мета компанії – використання електричних автомобілів для постачання 45 % магазинів. До 2020 року викиди вуглекислого газу, вироблені автопарком Jumbo, планують скоротити на 50% в порівнянні з 2008 роком.

Вантажівка DAF CF Electric здатна здійснювати поставки в радіусі близько 50 км з нульовим рівнем викидів і мінімальним шумовим забрудненням. Це тягач, розроблений для транспортування вантажів масою до 37 тонн по міських дорогах, з яким стандартно використовуються одновісні або двовісні причепи. Автомобіль створений на базі DAF CF, моделі, що володіє титулом «Міжнародний автомобіль року 2018», і має електричний привід на основі технології E-Power від VDL. Центром інтелектуального силового агрегату є електродвигун потужністю 210 кВт з літій-іонним акумулятором із загальною ємністю 170 кВт год. CF Electric має запас ходу близько 100 км, що робить його придатним для перевезення габаритних вантажів в міських умовах. Акумулятор оснащений 30-хвилинної функцією швидкої зарядки, а повна зарядка займає всього 1,5 години.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: