Continental вироблятиме автомобільні шини із кульбаб

Німецький концерн Continental представив проект будівництва дослідницького центру в Німеччині для виробництва гуми з коренів кульбаби. У випуск автомобільних шин з кульбаб в промислових масштабах планують інвестувати 35 млн. євро, повідомляє autoconsulting.com.ua.

Найближчим часом компанія планує придбати ділянку для будівництва виробничих потужностей. Кульбаби планують вирощувати поряд, щоб скоротити маршрути транспортування сировини і зменшить залежність компанії від щорічного врожаю в субтропічних регіонах.


Проект має на меті використання екологічного і дешевого матеріалу для вирішення проблеми зростання попиту на природний каучук і зниження залежності виробництва шин від традиційних сировинних матеріалів. Кульбаба – невибаглива рослина і має значний потенціал для промислового виробництва інноваційної гуми. Крім того, використання такої сировини сприятиме охороні навколишнього середовища і збереженню біологічного різноманіття планети.

«Ми віримо, що у проекту Tarxagum Lab Anklam велике майбутнє, а суспільний інтерес, який викликала ця перспективна технологія, буде рости і надалі. Ми маємо намір розширити площу посівів кульбаб з нинішніх 15 до 800 гектарів, щоб збирати вдосталь врожаю. До роботи приступили перші робітники центру, серед яких керівник будівельного об'єкту і координатор з аграрних питань. Всього в рамках цього проекту ми плануємо створити близько 20 нових робочих місць до 2021 року», – сказав Андреас Toпп, керівник відділу Continental з розробки матеріалів і технічних процесів та підготовки шин до серійного виробництва.
За проект виробництва гуми з кульбаб концерн Continental неодноразово отримував міжнародні призи та нагороди. Експерти високо оцінюють ідею виробництва таких шин.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка