Cловенія виділить €30 млн на перехід централізованого теплопостачання на ВДЕ

Словенія виділить 30 млн євро на використання відновлюваних джерел енергії у централізованому теплопостачанні та на встановлення невеликих сонячних і вітрових електростанцій.

Державні тендери на реалізацію відповідних «зелених» проектів планує оголосити у березні Міністерство інфраструктури, передає balkangreenenergynews.com

Фінансування буде доступне тільки компаніям, підприємцям і кооперативам.

За оцінками, 16 мільйонів євро підуть на співфінансування проектів з переведення централізованого теплопостачання на відновлювані джерела енергії.

Міністерство спрямовуватиме інвестиції у нові системи централізованого теплопостачання та мікросистеми, що використовують поновлювані джерела енергії, а також у розширення таких систем. Державна допомога буде доступна для котлів потужністю до 10 МВт у системах централізованого теплопостачання і до 1 МВт - для мікросистем.

На додачу, міністерство виділить 10 мільйонів євро на будівництво нових невеликих сонячних електростанцій.

Компанії, підприємці та кооперативи можуть отримувати до 3% інвестицій у проекти з відновлюваних джерел енергії. Прийнятними витратами є придбання і установка пристроїв для використання сонячної енергії, у тому числі накопичувачів енергії.

Така ж частина витрат буде покрита на будівництво вітроелектростанцій встановленою потужністю від 50 кВт до 10 МВт. На ці цілі уряд виділить 4 мільйони євро.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка