Citroen запускає у серійне виробництво електрокар за 6 тис євро

Citroen запустив у серійне виробництво компактний двохмісний електрокар для пересування по місту за 6 тис. євро.

Французький автовиробник позиціонує його як міське мобільне рішення, передає keddr

Розміри електрокара ідеальні для вузьких європейських вулиць, а ціна цілком конкурентоздатна, якщо порівнювати з громадським транспортом. Більше того, Ami даже не класифікований, як транспортний засіб з двигуном. Тому водити його можуть неповнолітні: з 14 років - у Франції і з 16 років - у інших європейських країнах.


У салоні розташовано два сидіння, доступний панорамний дах. Акумулятора ємністю 5.5 кВт*год вистачає приблизно на 70 км ходу. Підзаряжається Ami не набагато довше смартфона чи ноутбука – близько трьох годин від звичайної розетки 220В. Максимальна швидкість - 45 км/час. Бокове вікно, як і у класичному автомобілі, відкривається вручну.

Citroen Ami буде пропонуватися за підпискою у кредит - за 19.99 євро у місяць з первинним платежем у 2644 євро. Крім того, електрокар можна буде орендувати у сервисі каршерингу за тарифом 0.26 євро у хвилину. Чи придбати Ami одразу за 6000 євро. Citroen почне приймати замовлення на бюджетний електрокар з 30 березня у Франції і через декілька місяців у інших країнах. Перші поставки очікуються у червні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: