Chase the Sun: найбільша сонячна станція з трекерами запрацювала в Німеччині

В районі Шлезвіг-Фленсбург/Шлезвіг-Гольштейн запрацювала сонячна станція потужністю 10 МВт оснащена одноосною системою стеження, яка слідує за сонцем зі сходу на захід.

Найбільшу в Німеччині фотоелектричну установку з одноосьовими трекерами Lottorf запустила компанія Wattmanufactur, передає world-energy.org

У порівнянні зі звичайними статичними установками, СЕС Lottorf буде генерувати значно більше енергії у ранкові та вечірні години зі своїх 23 184 подвійних сонячних модулів. Ці технології дозволять більш стабільно виробляти електроенергію протягом усього дня.

Сонячний парк також відповідає останнім рекомендаціям щодо підключення до мережі і може зробити важливий внесок у стабільність мережі, забезпечуючи реактивну потужність вдень і вночі.

Після чотирьох місяців будівництва СЕС, що відповідає вимогам Закону про відновлювані джерела енергії (EEG), була підключена до мережі Шлезвіг-Гольштейн-Нетц.

У наступному році загальна потужність екологічно спроектованого сонячного парку буде збільшена ще на 7 МВт, у результаті чого загальна потужність складе 17 МВт.

На сонячній станції використовуються 92 інвертора M88H фірми Delta Electronics.

Поєднуючи технічні інновації зі знаннями у сфері сталого землекористування, компанія Wattmanufactur розробила екологічну концепцію управління земельними ресурсами, яка спеціально адаптована до ділянки колишнього піднятого болота.

Використання обертових модулів максимізує можливість затінення грунту, але в той же час продовжує забезпечувати можливість зрошення всієї поверхні.

Це дозволяє раніше інтенсивно використовуваним торф'яним грунтам відновлюватися і повертатися до своєї найбільш цінної ролі зв'язування вуглецю.

Пасовища також становлять частину екологічного управління земельними ресурсами сонячного парку.

Ряди квітів і ретельне скошування сприяють появі комах і птахів.

Крім того, Lottorf включає в себе великі території з зонами захисту від хижаків птахів, які гніздяться на землі, зокрема, жайворонків і чібісів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка