Чорноморський банк торгівлі та розвитку допоможе Україні подолати проблеми пов’язані з Green Deal

Чорноморського банку торгівлі та розвитку допоможе країнам-учасникам, особливо Україні та Туреччині, подолати проблеми пов’язані з Green Deal. 

Про це заявив президент ЧБТР Дмитро Панкін, передає interfax.com.ua

«Green Deal Європейського Союзу дуже серйозно вплине на Туреччину, Україну та Росію, - сказав він на конференції у Салоніках, яка проходила наприкінці серпня. - Коли матимемо фінальні деталі від ЄС, ми повинні бути готовими до надання багатьох продуктів нашим членам".

За словами Дмитра Панкіна, у зоні ризику опиняться орієнтовані на експорт, у тому числі в ЄС, сектори, такі як випуск сталі, сировинних товарів.

«У цілому у рамках затвердженої цього літа стратегії до 2030 року ЧБТР координує свою роботу з цілями сталого розвитку ООН, збільшує фінансування екологічних проектів, у тому числі розвиваючи зовнішнє партнерство і залучаючи швидкозростаючий клас "зелених" інвесторів», - додав президент банку.

ЧБТР-міжнародна організація, що об'єднує 11 держав Організації Чорноморського Економічного Співробітництва. Частки Туреччини, РФ і Греції у капіталі складають по 16,5%, Румунії – 14%, України та Болгарії – по 13,5%, Азербайджану – 5%, Албанії – 2%, Вірменії – 1%, Грузії та Молдови – по 0,5%.

Банк покликаний сприяти економічному співробітництву, торгівлі та кооперації країн Чорноморського регіону.

Сплачений статутний капітал ЧБТР становить 0, 69 млрд євро, поточний портфель проектів - близько 2,3 млрд євро – щорічно нарощуватиметься на 5-7% і буде доведений до 4 млрд євро у 2030 році.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка