Чому важлива наявність сертифікатів при купівлі сонячних панелей?

Багато фірм, котрі знаходяться на ринку постачальників елементів для сонячної електрогенерації, розраховують на швидкий прибуток від продажу китайської продукції по занижених цінах. Європейський Союз наклав антидемпінгове мито на кристалічні модулі з Китаю.

Організації, котрі продають дуже дешеві китайські модулі, наражають на ризик не тільки себе, але й можуть створити правові ускладнення і для своїх покупців. Адже карна відповідальність за уникання антидемпінгового мита лежить не тільки на продавцях, але й на покупцях продукції. І кара накладається незалежно від того, чи контрабандний товар куплено  свідомо чи без особистого зацікавлення в цьому. Такий злочин прирівнюється до купівлі контрабандного палива. 


Велика кількість демпінгових пропозицій подається інтернет-магазинами. Продавці запевняють, що їхній дешевий продукт походить з Малайзії, Тайланду, Кореї, В’єтнаму. Але ці країни переважно використовуються для реімпорту китайських товарів. Слідчі органи з легкістю досліджують такі антидемпінгові поставки. Як можна вберегтися від співучасті в злочині?

Найперше необхідно відмовитися від купівлі за дуже заниженими цінами або вимагати у продавця оригінал сертифікату походження продукції (бажано подивитися оригінал англійською мовою). Відсутність такого сертифікату означає обман. Треба перевірити також наявність сертифікату відповідності ICE або CE – чи видані ці сертифікати на китайську фірму, чи на дочірне китайське підприємство, котре зареєстроване поа межами Китаю. Треба перевірити адресу виробництва і наявність сертифікатів ISO.  

Можна також попросити про письмове підтвердження від продавця на те, що модулі не походять з Китаю і не були доставлені способом, котрий обминає антидемпінгове мито.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка