Чому в особняках вигідно встановити котел на дровах?

Для власників приватних будівель стало зрозуміло, що ті хто встановив котли на дровах кілька років тому, були передбачливими. Адже зараз кожного з нас турбує питання спокійного проведення опалювального сезону в цьому році на фоні дефіциту і високої ціни газу. 

Ті, хто вже має котел на дровах, може пояснити сусідам, що газовий котел треба залишати. Два котли працюють на одну систему. Вдень і ввечері, коли є час, закидаються дрова. А вночі, коли паливо віддасть своє тепло системі опалення і погасне, спрацьовує автоматика і вмикається газовий котел для підтримки досягненої температури. Зручно і економно.  

Читайте також: Як самому зробити котел довготривалого горіння

Для двох і трьохповерхових приватних будинків встановлення котла на дровах - це втеча від високої ціни на газ. Адже в таких будинках за рік спалювалося 3-5 тисяч кубів газу, а це 5-9 тисяч гривень. При переході на дрова економиться до 40% грошей

Доцільно буде ще раз нагадати рішення Національної комісії із регулювання у сфері енергетики, котра запровадила нові тарифи на газ для населення:

- за умови наявності лічильника та річного обсягу споживання до 2,5 тисяч кубометрів новий тариф - 1,089 грн за 1 куб. м газу;
- за умови річного обсягу споживання до 6000 кубометрів, тариф складає 1,788 грн за 1 куб. м газу;
- якщо обсяг споживання - понад 6000 кубометрів, тариф - 3,645 грн за 1 куб. м газу.

За матеріалами te.20minut.ua

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка