Чому для обігрівання вибирають електродні котли?

Схема роботи електродного котла досить проста. Його вмонтовують в замкнуту систему опалення, де використовується теплоносій з температурою до 90 С. Котел працює в автоматичному режимі за допомогою спеціального датчика-реле температури і магнітного пускача. Автоматичний вимикач забезпечує мережу від перевантаження. Різниця температури теплоносія для включення-виключення котла складає 5-8 градусів.

1.jpg

Електродний котел не працює постійно протягом 24 годин, а фактично вмикається на 7-10 годин, щоб забезпечити комфорт в приміщенні.

Читайте також: Нові тени, розроблені у "Київській політехніці" споживають в 1,9 рази менше електроенергії

Електродні котли є економічними. ККД рівний 98%. 1 кВт потужності котла обігріває 20 кв.м площі (60 куб.м об’єму) приміщення. Середня тривалість роботи котла протягом доби 8 годин.

Для комфортності використання котла передбачений автоматичний режим за допомогою датчика-реле, що дозволяє встановлювати і підтримувати необхідну температуру приміщення.

Читайте також: Скоротити витрати на оплення на 30% допоможе встановлення терморегулятора

Котел можна монтувати як автономну систему. Може він бути вмонтований у вигляді резервного. В замкненій системі він може працювати і без циркуляційного насоса при певній конструкції трубопроводів. 

3.jpg

Однофазні котли працюють від 220В і мають власну вагу 2 кг. При експлуатації не мають викидів і шуму і можуть служити до 30 років. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка