Чернігівський автозавод випустив автобус із сонячними панелями на даху

Чернігівський автозавод, що входить до корпорації «Еталон», випустив топ-комплектацію туристичного автобуса А084 «Тюльпан». Вона відрізняється від стандартної встановленими сидіннями підвищеної комфортності, холодильником, кондиціонером, а на даху автобуса навіть розмістили сонячні панелі для живлення холодильної установки під час стоянки.

Як повідомляє AUTO-Consulting, автобус також оснастили відеокамерами заднього огляду і салону, аудіосистемою, індивідуальними блоками клімату для кожного сидіння. Бічні панелі кузова автобуса виготовлені з нержавіючої сталі. Силова установка – DAF потужністю 210 к.с. Євро-6.

Салон розрахований на 37 комфортабельних сидячих місць. Замовила топ-комплектацію А084 «Тюльпан» компанія з Києва. Але за словами генерального директора «Чернігівського автозаводу» Валерія Купцова, цей автобус має непогані перспективи і на європейському ринку. Інтерес до цієї моделі в корпорації «Еталон» фіксували під час виставки Busworld Europe 2017 бельгійському місті Кортрейк. Процес сертифікації українського автобуса в ЄС зайняв вже 2 роки, навіть не дивлячись на те, що в ньому використані агрегати DAF Євро-6. Чернігівському автобусу довелося проходити всі можливі тести, включаючи тест на перекидання і зіткнення.

«Буквально на кожну деталь і комплектуючі довелося отримувати європейський сертифікат. Досліджували все, навіть в DAF дивуються, які тільки перешкоди нам доводиться долати, – розповідає Валерій Купцов. – Але ми маємо намір пройти цей шлях до кінця і отримати сертифікат ЄС вже цього року.

Поки триває європейська сертифікація, «Тюльпан» купують українські замовники. Корпорація «Еталон» вже реалізувала 5 таких автобусів, а на лінії по їх складанню ведуться роботи ще над двома.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: