Черкащина отримала заявки на встановлення сонячних станцій загальною потужністю 400 МВт

Підприємства на території Черкаської області подали заявки на встановлення сонячних електростанцій загальною потужністю понад 400 МВт.

СЕС дадуть змогу генерувати майже 39% електричної енергії за рахунок екологічно чистої відновлювальної енергії, передає Діловий регіон

Нині на Черкащині працює 12 малих гідроелектростанцій загальною потужністю 6,37 МВт та 7 сонячних загальною потужністю майже 0,5 МВт. За 2015-2018 роки на Черкащині було відновлено та введено в експлуатацію 3 малих ГЕС та побудовано 4 сонячних електростанції. «Введення в експлуатацію електростанцій з виробництва альтернативної енергетики продовжуватиметься й надалі, – зазначив керівник Управління житлово-комунального господарства Сергій Демиденко. – Торік ми побудували першу в області комплексну інженерну споруду з системою збору біогазу на полігоні твердих побутових відходів для виробництва електроенергії в селі Руська Поляна потужністю 0,6 МВт».

Загалом потужність об’єктів "зеленої енергетики" Черкащини становить 13,46 МВт або 2% від загальної потужності генерації електроенергії в області.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка