Через порт у Бердянську поставлять 63 комплекти вітрогенераторів

У 2019 році Державне підприємство "Бердянський морський торговельний порт" виконає перевантаження 63 комплектів вітрогенераторів для будівництва Приморської, Запорізької і Мелітопольської вітроелектростанцій.

Як повідомила прес-служба держстівідора, перше судно очікується у кінці березня, передають Порти України.

"Цього року через Бердянський порт поставлятимуться 26 комплектів вітроенергетичного обладнання для компанії "ДТЕК", яка запускає реалізацію другої черги Приморської ВЕС, - йдеться у повідомленні. - Крім того, у 2019 році розпочинається реалізація проекту з будівництва Запорізької ВЕС-1, для першої черги якої планують поставити 27 комплектів вітрогенераторів - перше судно очікується у вересні поточного року".

На додачу, китайська фірма China Machinery Engineering Corporation прийняла рішення про поставку через Бердянський порт 10 комплектів вітроенергетичних установок для Мелітопольської ВЕС.

На даний момент тривають переговори щодо залучення ще однієї партії вітроенергетичного обладнання виробництва компанії Vestas для будівництва Орловської ВЕС потужністю 100 МВт, яку будує ДТЕК.

Примітно, що у січні 2019 року Бердянський морський торговельний порт завершило перевантаження 26 комплектів вітрогенераторів першої черги ВЕС.

Бердянський став четвертим в Україні морським портом, який перевантажує обладнання ВЕС, після Маріупольського,"Ольвії" і "Чорноморська".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: