Через два роки Tesla Motors збиратиме свої електромобілі в Китаї

Нещодавно керівництво Tesla оголосило про свої плани налагодити виробництво своїх електромобілів в Китаї вже через два роки. В компанії очікують отримати державну підтримку в рамках програми з розвитку екологічного автотранспорту, повідомляє ресурс ІТС.ua.

Таке рішення дозволить компанії отримати ряд економічних переваг. По-перше,  локалізація виробництва дозволить знизити ціни продажу автомобілів Tesla в Китаї на третину за рахунок зменшення транспортних витрат та імпортних мит. Наразі початкова ціна електромобіля Tesla Model S в Китаї становить 673 тис. юанів (близько 106 тис. доларів).

По-друге, Tesla стане ще ближче до найбільш перспективного ринку продажів електромобілів. Вважається, що до 2030 року більше половини нових автомобілів у світі будуть електромобілями. При цьому найбільша частка припаде на Китай. 

Крім того, Tesla пообіцяла змінити конструкцію автомобілів відповідно до чинних в Китаї стандартам підзарядки. 

Нагадаємо, що до 2020 року в Китаї з'явиться мережа зарядної інфраструктури, здатна обслуговувати не менше 5 млн електромобілів. Наразі місцеві урядовці розробляють відповідні стандарти такої інфраструктури, а допомагає їм в цьому Tesla Motors. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка