Через 3 роки в Новій Зеландії закриють всі вугільні електростанції

Фактор зниження вартості «зеленої» енергії став причиною цілковитої відмови від експлуатації вугільних електростанцій у Новій Зеландії. Нещодавно місцева енергетична компанія Genesis Energy оголосила про свої наміри зупинити роботу двох останніх вугільних енергоблоків на ТЕС Huntly у одному з південних регіонів країни в грудні 2018 року, повідомляє ресурс Tesiaes.ru.

Даний крок означає, що вугільна генерація повністю зникне у Новій Зеландії. Як результат, також зменшиться рівень шкідливих викидів в атмосферу. 

Наразі на тепловій електростанції Huntly працює два старих вугільних енергоблоки по 250 МВт і два сучасних газотурбінних енергоблоки на 400 МВт і 50 МВт відповідно. 

«Розвиток дешевих поновлюваних джерел енергії, головним чином вітрової та геотермальної генерації, великі інвестиції в них, і відносно невелике зростання в споживчому та промисловому попиті на електроенергію підсилюють рішення закрити вугільні енергоблоки», - пояснює генеральний директор Genesis Energy Альберт Брентлі. 

Варто зазначити, що уряд Нової Зеландії до 2020 року планує покривати 90% потреб країні у електроенергії з поновлюваних джерел. Тому закриття вугільних ТЕС значно приятиме досягненню цієї мети. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка