Чехія побудує два заводи з виробництва акумуляторів

Чеська Республіка веде переговори з двома потенційними інвесторами про будівництво заводів з виробництва акумуляторів для електромобілів.

За словами міністра промисловості Карела Гавлічека, уряд готовий запропонувати мільярдні пільги, передає mind.ua

Наразі відомо, що Чехія веде переговори з німецьким автоконцерном Volkswagen. Для будівництва заводу з виробництва акумуляторів VW розглядає промислові потужності автомобільного бренду Skoda, який входить до складу Volkswagen Group.

«Ми ведемо переговори з двома великими партнерами, спілкування йде досить інтенсивно» «Уряд також веде переговори з іншою зацікавленою стороною, - заявив чеський міністр, але поки відмовився повідомити подробиці про іншого інвестора.

Мета Чехії – побудувати на своїй території акумуляторний завод, і цілком можливо, що переговори призведуть до будівництва двох таких об'єктів, припустив Карел Гавлічек. «Це коштуватиме мільярди крон – це свого роду пакет з прямою і непрямою підтримкою, інфраструктурою, місцем розташування, але також, наприклад, з поставкою зеленої енергії», – додав він.

З огляду на зростання популярності електромобілів країни ЄС борються за залучення інвесторів за допомогою щедрих державних стимулів. Що стосується Центральної Європи, де автомобільний сектор є основним двигуном економічного зростання, Volkswagen заявив, що Чеська Республіка, Польща чи Словаччина можуть стати країнами для виробництва акумуляторів.

Словаччина, сусід Чехії, також сподівається, що Volkswagen обере її як будівельний майданчик для одного з шести запланованих європейських заводів групи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка