Бурштинське водосховище та Дністер потрапили під захист Рамсарсьої конвенції

Бурштинське водосховище та річка Дністер в межах Галицького району ввійшли до переліку Водно-болотних угідь міжнародного значення.

Цінні у природоохоронному, господарському, екоосвітньому та рекреаційному відношенні водойми Івано-Франківської області отримали природоохоронний статус «рамсарські угіддя» завдяки клопіткій роботі громадської організації «Еко-Галич: Реабілітація дикої природи».

«Тепер працюємо над збереженням, відтворенням та раціональним використанням Бурштинського водосховища, розташованого у Галицькому Національному природному парку(користувач Бурштинська ТЕС) та річки Дністер», - йдеться в дописі.

Примітно, що Україна очікувала на включення до Рамсарського списку водно-болотних угідь Бурштинського водосховища площею 1260 га та ріки Дністер площею 820 га у 2016 році.

Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (відома під назвою Рамсарська конвенція за назвою міста заснування — Рамсар, що в Ірані) розпочала свій відлік з 2 лютого 1971 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка