Будинок із 40 тис використаних пластикових пляшок

За допомогою 40 тисяч використаних пластикових пляшок вдалося спорудити будинок громадського центру в Колумбії. Використавши різнокольорові пляшки, інноваційні будівельники та дизайнери зробили будинок ще й кольоровим.

4.jpg

5.jpg

Проект створено під егідою фонду Nukanti Foundation, котрий зосереджує свої зусилля на розвитку міжкультурних комунікацій, на соціальному підприємництві і будівництві громадських будівель. В будівлі передбачена можливість проводити заходи різного плану, котрі сприяють розширенню прав і можливостей для жінок, дітей і молоді, котрі потерпають від надмірної бідності, мають конфлікти і можуть попадати під насилля.  

6.jpg

9.jpg

7.jpg

Населення того району, де збудовано такий чудернацький будинок, має 70 тисяч осіб. Дуже бідне населення, ще й не має доброго доступу до державних послуг. Для того, щоб вирішити ці проблеми, фонд Nukanti Foundation разом з організацією Green Hope Colombia і Starkey Hearing Foundation збудували громадський центр, котрий використовується не тільки для проведення певних заходів для незахищених груп населення, але ще й інформує місцевих мешканців про енергоефективні будівельні технології.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка